Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Γονείς Επικοινωνία Γονέων - Εκπαιδευτικών

Επικοινωνία Γονέων - Εκπαιδευτικών

Επικοινωνία Γονέων - ΕκπαιδευτικώνΗ τακτική επικοινωνία γονέων και εκπαιδευτικών αποτελεί θεμέλιο λίθο της προόδου των παιδιών μας αλλά και

σημαντικό παράγοντα της εύρυθμης λειτουργίας του Σχολείου. Για τη διευκόλυνση της επικοινωνίας, όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου είναι απαλλαγμένοι από διδακτικά καθήκοντα μια (τουλάχιστον) ώρα κάθε Τετάρτη, ώστε σε διάστημα δυο περίπου διδακτικών ωρών να μπορείτε να συζητήσετε μαζί τους για την πρόοδο των μαθητών. 

Κατά την επίσκεψή σας στο σχολείο θα σας παρακαλούσαμε να ενημερωθείτε και για τις απουσίες του παιδιού σας είτε από τη Γραμματεία του Σχολείου είτε από τον υπεύθυνο καθηγητή του Τμήματος (Πατώντας στον επόμενο σύνδεσμο, μπορείτε να δείτε τους υπεύθυνους καθηγητές ανά τμήμα).

Τμήμα Επώνυμο Ονομα
Α.1 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Α.2 ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.3 ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ
Β.1 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β.2 ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Β.3 ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Γ.1 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Γ.2 ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ
Γ.3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Για το αναλυτικό πρόγραμμα επικοινωνίας συμβουλευτείτε τους παρακάτω πίνακες (για τους μαθητές της Β΄και Γ΄ Λυκείου επιλέξτε τον ορθό συνδυασμό Τμήματος Γενικής Παιδείας και Κύκλου Προσανατολισμού).

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ : ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ  -  ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55  -  11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ : ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ : ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ - ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ) ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα: 

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ    
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ) ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ    
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ    
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ) ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

 ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΑΛΓΕΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ Η/Υ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 10:00 - 10:45
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΘΕΣΜΟΙ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
ΧΗΜΕΙΑ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γθεω1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθετ1 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθετ1 ΧΗΜΕΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ1 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ1 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ1 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γοικ1 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γοικ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γοικ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ2 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γθεω1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ2 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθετ1 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γθετ1 ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθετ1 ΧΗΜΕΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ2 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθετ2 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθετ2 ΧΗΜΕΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ2 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ2 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ2 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γ2 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γοικ1 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γοικ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γοικ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθεω1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γθεω1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3 10:00 - 10:45
Γθεω1 ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
         

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γθετ2 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΖΩΗΣ 5 11:50 - 12:35
Γθετ2 ΦΥΣΙΚΗ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΓΩΓΟΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γθετ2 ΧΗΜΕΙΑ  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 10:55 - 11:40

Οι συναντήσεις γονέων - εκπαιδευτικών γίνονται κάθε Τετάρτη, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Τμήμα  ΜΑΘΗΜΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΔΙΔ. ΩΡΑ ΑΠΟ-ΕΩΣ
Γ3 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΠΑΜΟΝΙΩΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΣΙΜΩΤΑ ΚΑΝΕΛΛΑ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΚΩΝ ΝΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γ3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γ3 ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 10:55 - 11:40
Γεπι1 ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γεπι2 ΣΧΕΔΙΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΜΠΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 4 10:55 - 11:40
Γεπι3 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑ ΑΝΝΑ 4 10:55 - 11:40
Γοικ1 ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2 09:05 - 09:50
Γοικ1 ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5 11:50 - 12:35
Γοικ1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 10:00 - 10:45
Γοικ1 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΟΙΚ-ΠΛΗ ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2 09:05 - 09:50

Μοιραστείτε το άρθρο σε υπηρεσίες κοινωνικής δικτύωσης:

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική Γονείς Επικοινωνία Γονέων - Εκπαιδευτικών